Ugrás a tartalomra

Folyamatrobotizálást (RPA) támogató gyakornok

A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.

Feladatok:

  • üzleti folyamatok felmérésének, tervezésének segítése
  • robotizált folyamatok fejlesztésének, üzemeltetésének támogatása
  • robotizált folyamatok tesztelése, dokumentálása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pénzügyi és számviteli vagy IT területen folytatott tanulmányok
  • MS Office rendszerek magabiztos használata

A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra (kiválasztást követően is beszerezhető)

Munkaidő

  • Hétköznapokon 08.00-16.00 közötti beosztások
  • Heti 30 óra vállalása 1 éves időtartamra

Amit kínálunk

  • Banki termékek és folyamatok működésének megismerése
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Bruttó 1211 Ft/óra bérezés
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Felelősségteljes feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Békéscsaba
Részmunkaidő

Létrehozás dátuma: 07.10.2020