Ugrás a tartalomra

Folyamatmérnök (összeszerelési terület - autóipar)

Folyamatmérnök (összeszerelés – autóipar)

AZ ÖN ÚJ CÉGE

Partnerünk egy zöldmezős multinacionális autóipari vállalat, amely nemrég építette meg hazánkban Európában legnagyobb és egyedülálló technológiai újításokkal rendelkező gyárát. A vállalat elismert és régóta működő hátterében közel 20.000 munkavállalót foglalkoztat 170 lokációban. A cégcsoport Európai szemléletű cégkultúrát, korszerű munkakörnyezetet és jól szervezett munkafolyamatokat tud felmutatni. A dinamikusan fejlődő autóipari cég olyan nagynevű autógyárakat szolgál ki főleg polimertechnológiai termékeivel, mint az Audi, Volskvagen, Mercedes, Skoda. Fiatalos és professzionális, igényes háttérbe várják leendő új csapattagjukat!

FELADATAI AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

  • Autóipari projektek koncepciója, fejlesztése és megvalósítása az összeszerelési folyamatok terén
  • Gépek és berendezések beszerzésének koordinációja az ajánlatkéréstől a szériatermelésig, a határidők és a költségterv betartásával
  • Optimális gyártási folyamatok, gépek és berendezések standardizált koncepciójának kidolgozása
  • Új technológiák innovatív kiépítése a Smart Production és az Industry 4.0 elveinek figyelembevételével
  • Folyamatos egyeztetés a belső projektcsapattokkal, illetve külső kommunikáció a szállítók és a vevő felé

MIRE VAN SZÜKSÉGE AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

  • Felsőfokú mérnök végzettség
  • Folyamatmérnökségi vagy projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Műanyagipari tapasztalat előnyt jelent
  • Nemzetközi utazási hajlandóság (alkalmanként utazások előfordulhatnak)
  • Magas szintű önmotiváció és céltudatosság
  • Felelősségtudat és döntésképesség

MIRE SZÁMÍTHAT PARTNERÜNKTŐL:

  • Európában egyedülálló technológiai háttér, modern és friss munkakörnyezet
  • versenyképes alapbéren felül magas cafeteria csomagot és bejárási támogatást, valamint éves bónuszt és lojalitási bónuszt kínálnak
  • az új hátterű cégnél számos fejlődési és előrelépési lehetőségre adódhat
  • dolgozóik számára rugalmas munkaidőt tudnak biztosítani.
  • A mindennapokban olyan prémium kategóriás autóipari vevők ügyeibe kapcsolódhat be, mint az Audi, Mercedes, Skoda, Volksvagen.

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

Pest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 30.09.2022

Állás megosztása