Ugrás a tartalomra

Megbízónk a hazai és nemzetközi biztosítói szektor kiemelkedő szereplője.

Csapatukba keresünk Folyamatfejlesztési szakértő (business analyst) munkatársat.

Összetartó csapatként ösztönzik, tudásukkal támogatják egymást, és kiemelt figyelmet fordítanak a folyamatos tanulásra, személyes fejlődésre. Ha szeretnél egy ilyen csapat tagja lenni, várjuk pályázatod.

Folyamatfejlesztési szakértő (business analyst)

Feladatok

  • Üzleti tevékenységhez kapcsolódó folyamatok felügyelete, felmerült fejlesztési igények összegyűjtése, szintetizálása, követelmények megfogalmazása az informatikai terület részére;
  • Folyamatok kidolgozásakor az érintett szakterületekkel való hatékony konzultáció és együttműködés;
  • Vállalati stratégiai projektekben való aktív közreműködés;
  • Új termék bevezetésével párhuzamosan az üzleti folyamatok kidolgozása, specifikációk elkészítése, tesztelése;
  • Új folyamat bevezetésekor a folyamat intenzív ellenőrzése, javítása;
  • Meglévő üzleti folyamatok újra gondolása, optimalizálása, az ezekhez kapcsolódó fejlesztések specifikációjának elkészítése, tesztelése;
  • Rendszeresen jelentkező, a változó ügyfél igényeknek megfelelő támogató folyamatok ellenőrzése, nyomon követése;
  • Követelményspecifikációk vagy User storyk elkészítése;
  • Sikeres folyamattesztek végrehajtása;
  • Új folyamatok sikeres bevezetése, élesítés.

Elvárások

Egy határozott, jó kommunikációs képességgel rendelkező kollégát keresünk, aki:

  • Rendelkezik felsőfokú végzettséggel;
  • Szerzett már gyakorlati tapasztalatot (3-5 év) üzleti folyamatokhoz kapcsolódó (IT) fejlesztéseken, projekteken;
  • Alapszintű SQL ismeretekkel rendelkezik;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudással bír;
  • Proaktív és nyitott személyiség;
  • Gyorsan tanul;
  • Egyedül és csapatban is hatékonyan dolgozik;
  • Erős kommunikációs készségével könnyen teremt kapcsolatot;
  • Keresi a lehetőséget az újításokra;
  • Bírja a monotonitást is;
  • Jól ismeri és kezeli az MS Office alkalmazásokat;
  • Valamint, akit érdekelnek az üzleti folyamatok, és szívesen dolgozna azok bevezetésén, optimalizálásán, javításán.

Egyéb információ

  • Nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat;
  • Pénzintézeti / biztosítói szektorban szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk

  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Rugalmas időbeosztás
  • Szakmai fejlődés támogatás
  • Sportolási lehetőségek
  • Fittneszterem és étterem a székházban
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, céges egészségcsomag)

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása