Ugrás a tartalomra

Folyamat technikus /1 műszak hétfőtől-péntekig/ -Veszprém

Feladatok:

  • Karbantartási feladatok ellátása
  • Gépek telepítésében, üzembe helyezésében történő részvétel
  • Komplex gyártósor, automatizált folyamatok kezelése
  • Gyártási folyamatokban való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Tapasztalat a munkakör szempontjából releváns területen
  • 1 műszakos munkarend vállalása hétfőtől-péntekig

Előny:

  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Csavarozási, diszpenzálási ismeretek
  • Autóipari tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér + műszakpótlék + karrierbónusz
  • Étkezési támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Veszprém
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 11.05.2020

Állás megosztása