Ugrás a tartalomra

Similar jobs like this one

Folyamat automatizálási szakértő

A pozícióról:

Az OTP LAB célja, hogy támogassa a bankcsoport innovációs törekvéseit új kezdeményezések megvalósításával. 2019-ben megalakult folyamatautomatizációs kompetencia központunk, mely folyamatosan bővül új kollégákkal. Ha új és értékes technológiákat szeretnél megtanulni és alkalmazni egy olyan vállalatcsoport központjában, ahol a kollégáink és ügyfeleink életét meghatározó döntések születnek, csatlakozz dinamikus csapatunkhoz és légy jelentős hatással a régió egyik legnagyobb pénzintézetének jövőjére.

Feladatok:

  • Folyamat automatizálási és szoftverrobotizálási megoldások megvalósításának tervezése
  • Automatizált folyamatok és szoftverrobotok fejlesztése, konfigurálása és tesztelése – projektek teljes életciklusának végigkövetése
  • Dokumentációk elkészítése, csapaton belüli minőségbiztosítása
  • Robotizált folyamatok kontrollja, felmerülő problémák elemzése és megoldása
  • Szakterületekkel, folyamatszervezőkkel és más fejlesztőkkel való együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi vagy informatikai végzettség
  • Automatizálási (pl. makróírási) / szoftverfejlesztői (pl. Visual Basic/C#/VBA) / üzemeltetési / tesztelési tapasztalat
  • Dinamikus projektkörnyezetben való jártasság
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Kiváló elemzői készségek
  • Gyakorlati angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Automatizációval és robotizációs megoldásokkal (pl. BluePrism/UI Path) kapcsolatos tapasztalat
  • Folyamatmenedzsment eszközben (pl.: ARIS/jBPM/Bizagi) szerzett tapasztalat
  • IT Üzemeltetésben, infrastruktúra menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Agilis alkalmazásfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Pénzintézetnél vagy más szolgáltatás-orientált szegmensben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Piacvezető folyamat automatizációs technológiák elméleti és gyakorlati elsajátítása, célzott képzési lehetőségek
  • Úttörő szerep a bank hatékonyságát növelő projektekben, a bankcsoport automatizációs kompetencia központjában
  • Nagyszerű munkakörnyezet innovációs központunkban, Budapest szívében
  • Banki környezet, stabil nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munka-magánélet egyensúly
  • Fiatal és dinamikusan növekvő csapat startup mentalitással

Budapest
Pest
Budapest
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 24.03.2021

Állás megosztása