Ugrás a tartalomra

FŐKÖNYVELŐ MUNKATÁRS

Társaságunk Mórahalmi székhelyére keresünk főkönyvelő munkatársat akár azonnali kezdéssel

Főbb feladatok:

  • Kimenő számlázás felügyelete
  • Főkönyvi könyvelés vezetése és ellenőrzése
  • Analitikus nyilvántartások vezetése és egyeztetése (tárgyieszköz, vevő-szállító)
  • Pénzügyi kimutatások, utalások előkészítése
  • Helyi adók, támogatások elszámolása
  • Áfa, import áfa, környezetvédelmi termékdíj bevallás
  • Havi eredménykimutatások elkészítése
  • Együttműködés a könyvvizsgálókkal
  • Éves beszámoló összeállítása
  • Konszolidációs jelentés az anya cég felé

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes tanúsítvány
  • Aktív angol nyelvtudás (napi szinten szóban kell tudni használni)
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség, megbízható/stabil háttér
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Modern munkakörnyezet
  • Családias közösség, fiatalos csapat

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük küldje meg magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Mórahalom, 6782 Magyarország
Csongrád
Teljes munkaidő
5-10 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 18.01.2022

Állás megosztása