Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Szeretnél hazánk piacvezető biztosítójánál dolgozni? Szeretsz más emberekkel kommunikálni, magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel és nem ijedsz meg Excel táblák készítésétől sem?

Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, ne habozz elküldeni jelentkezésed. Új munkatársat keresünk Fogyasztóvédelmi ügyintéző munkakörbe!

Milyen feladatok várnak majd rád?

  • ügyfélpanaszok kezelése, részletes kivizsgálása és határidőre történő megoldása
  • kapcsolatfelvétel és rendszeres kommunikáció az ügyfelekkel (nemzetközi szinten is)
  • folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel
  • részvétel a területet érintő nemzetközi projektekben
  • rendszeres statisztikák, riportok, elemzések, visszacsatolások készítése

Elvárások / Requirements

A pozíció betöltéséhez szükséges:

Min. középfokú végzettség

Középfokú, magabiztos angol nyelvismeret (szóban, írásban egyaránt)

Legalább 2 éves releváns, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Készség szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, türelmes, nyitott személyiség

Ügyfélközpontú gondolkodásmód és pozitív, empatikus hozzáállás

Precíz, pontos, önálló munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálaton, értékesítésben, call centerben vagy biztosítónál szerzett tapasztalat
  • Ha beszélsz németül, de más idegen nyelvnek is nagyon örülünk
  • Compliance, illetve egyéb jogi ismeretek
  • Biztosítási rendszer- és termékismeret

Amit nyújtunk / Benefits

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem,

- home office lehetőség

- nemzetközileg élenjáró ismeretek és folyamatos fejlődési lehetőség,

- nagyvállalati stabilitás

Randstad Hungária Kft. logó

Fogyasztóvédelmi ügyintéző

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 26.11.2021

Állás megosztása