Ugrás a tartalomra

Fogyasztói kapcsolatok szakértő (Észak-Kelet Magyarország)

Fogyasztói kapcsolatok szakértő
(Észak-Kelet Magyarország)

Fogyasztói kapcsolatok szakértő pozícióba keresünk új
kollégát a Philip Morris Magyarországhoz. Ebben a munkakörben a feladataid közé
tartozik majd a fogyasztók gyors és hatékony támogatása a fogyasztói
kommunikációra irányadó jogi korlátok között és helyszíni segítségnyújtás az
ország Észak-keleti régiójában.

Feladatok

·        Fogyasztókkal történő gyors és hatékony kapcsolattartás, majd személyes látogatás és segítségnyújtás Magyarország északkeleti régiójában

·        Fogyasztók kérdéseinek megválaszolása, teljes körű tájékoztatása

·        Kereskedői támogatás, segítségnyújtás

·        Prémium szolgáltatások által magas fogyasztói elégedettség elérése és megőrzése

·        Adminisztrációs tevékenységek pontos elvégzése (saját készlet pontos naprakész nyilvántartása, leltározása, fogyasztói interakciók adminisztrálása, terméknyilvántartó rendszer kezelése)

Téged
keresünk, ha

Minimum középfokú
végzettséggel rendelkezel (érettségi)

Ügyfelekkel,
fogyasztókkal szereztél már tapasztalatot (ügyfélszolgálat, értékesítés)

B kategóriás
vezetői engedéllyel, valamint minimum 2 év gépjárművezetési tapasztalattal
rendelkezel

Felhasználói
szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel

Rugalmas és
mobilis vagy (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen)

Fogyasztóközpontú
a gondolkodásod

Kiváló
kommunikációs készséggel rendelkezel; határozottan kommunikálsz és könnyen
megtalálod a hangot másokkal

Eredményorientáltság
jellemez

Angol nyelvtudás
előnyt jelent

Mit
nyújtunk a pozícióhoz

A
versenyképes fizetés és cafeteria csomag mellett a következőket kínáljuk:

Önkéntes
nyugdíjpénztár

Magán
egészségbiztosítás

Céges gépjármű

Fizetett szülői
szabadság

Különböző céges
egészségmegőrző és szabadidős programok

Tanulási és
fejlődési lehetőség

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény
megjelölésével a [ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ]  e-mail címre.

Miskolc
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása