Ugrás a tartalomra

Raktári munkatárs - Budapest XXI.kerület

Acélipari termékeket forgalmazó partnerünk számára raktáros kollégákat keresünk.

Feladatok:

  • Árukiadásnál/bevételezésnél hevederek, kötelek ráigazítása a termékre
  • Talpfák elpakolása kintlévőségek kezelése

Elvárások:

  • 8 általános
  • Jó fizikum

Előny lehet:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + teljesítmény alapján növekvő fix bónusz
  • Délutános műszakra teljes egészére 30%-os pótlék
  • Cafeteria juttatás
  • Utazási költségtérítés
  • Beiskolázási lehetőség
  • Azonnali munkába állás
  • Hétfőtől-csütörtökig: 06:00 - 14:45, 12:00 - 20:45
  • Pénteken: 06:00 - 13:30, 12:00 - 19:30

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni a kapcsolatoknál megadott elérhetőségeken lehet!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 26.11.2021

Állás megosztása