Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Több mint 70 éves múlttal rendelkező Partnercégünkhöz keresünk

Financial Analyst pozícióba munkatársat.

A Keréktermék gyár autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kerekeket. A munkakör céja a vállalat pénzügyi elemzői, kontrolling fókuszú feladatainak magas szintű ellátása, a költség-megtérülés- és eredményszámítások kimutatása, illetve elemzése révén.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladataid lesznek:

  • A gyár éves pénzügyi tervezésében, a vállalati szintű tervek területekre való lebontásában való aktív részvétel
  • Heti- és havi elemzések, előrejelzéseket készítése, a készlettel, üzemi eredménnyel, szabad készpénz állománnyal (FCF) és árbevétellel kapcsolatosan
  • Összeállított terv-tény elemzések mentén folyamatosan együttműködés a társosztályokkal (Termelés, Karbantartás, EHS, HBS (Howmet Business System), HR)
  • A termelési, és általános költségek alakulásának nyomon követese
  •  Beszámolók küldése a vállalat menedzsmentjének és az amerikai anyavállalatnak
  • A tervezett beruházások (CAPEX) véleményezése és a vonatkozó pénzügyi-megtérülési számítások elvégzése
  • A gyár pénzügyi- és üzleti folyamataira vonatkozó külső-belső auditok során való adatok biztosítása

Amit elvárunk tőled:

  • Szakirányú (pénzügyi, gazdasági) felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Termelő vagy szolgáltató vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett 5 év szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú terhelhetőséggel, multitasking- képesség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és együttműködési készség

Előny:

  • Oracle, Hyperion rendszerek használatában való jártasságot

Amit nyújtunk számodra:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőséget
  • Stabil, kiszámítható munkahelyet
  • Átfogó betanulási programot
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Negyedéves, teljesítmény alapú bónusz
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanfolyamok
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat
  • Kulturális és egészségmegőrző programok

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!

További információért keresse fel Kollégánkat, Marcsit a 06 20 273 1900 telefonszámon!

Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Financial Analyst - Székesfehérvár

Székesfehérvár
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 30.11.2021

Állás megosztása