Ugrás a tartalomra
Claas Hungária Kft.

Várjuk Önt Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson,

Festő Üzemfenntartás vezető

pozícióba keresünk új munkatársat!

Miért lesz ez jó döntés?

  • Magas színvonalú nemzetközi technikai hátteret biztosítunk.
  • Innovatív csapat része lehet.
  • Folyamatos, egyénre szabott fejlődési lehetőségeket biztosítunk.
  • Nemzetközi, multikulturális csapat része lehet.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk.

Mik lesznek a feladatai?

  • Festőberendezés komplex üzemvitelének biztosítása (előkezelés, KTL alapozás, por-fedőfestés, conveyor technika).
  • A berendezés üzemeltetése.
  • Napi karbantartások, hibaelhárítások irányítása.
  • Karbantartások, felújítások, modernizációk folyamatos tervezése.
  • Automatizált rendszerek felügyelete: hibaelhárítás, fejlesztés, tervezés.
  • Kapcsolódó beruházások irányítása.
  • Folyamatos megtakarítások eszközölése.
  • Négy fős festő-karbantartó csapat irányítása.
  • Telepehely üzemfenntartásvezető helyettesítése.

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú végzettséget, gépész-, üzemfenntartás-, villamosmérnöki vagy automatizálási szakirányon.
  • Festő üzemben szerzett tapasztalatot vagy mechanikus gépek üzemfenntartásában, karbantartásában való jártasságot vagy legalább 3 év fémgyártással foglakozó termelőüzemi tapasztalatot.
  • Német vagy angol társalgási szintű nyelvismeretet.
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedélyt.
  • MS-Excel magas szintű használatát.

Mi jelent előnyt?

  • Középvezetői gyakorlat.
  • Energetikai gyakorlati ismeretek.
  • Üzemeltetési ismeretek.
  • AutoCad vagy más azonos értékű rajzoló program ismerete.
  • Telephely üzemfenntartásban szerzett tapasztalat.
  • SAP ismeret.
  • TPM ismeret.
  • Minőségbiztosításban való jártasság.
  • Gyengeáramú szakismeret.
  • Vezérléstechnikai ismeretek.
  • Épületgépészeti ismeretek.
  • Vegyészeti ismeretek.
  • PLC-k, frekvenciaváltók ismerete, programozása.

Magyarország legnagyobb, több mint 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata a CLAAS Hungária Kft. 1997 óta működik Törökszentmiklóson, és az évek során a Csoport vágóasztalok és a vágóasztal-szállító kocsik kompetenciaközpontjává vált, ahol naponta közel 900 kolléga dolgozik együtt a mindennapi sikerekért.

Fontos számunkra a

  • tradíció,
  • minőség,
  • megbízhatóság,
  • perspektíva.

Hiszünk az

  • innovációban,
  • kutatás-fejlesztésben,
  • nemzetközi felelősségben,
  • hatékonyságban,
  • megújulási képességben.

Festő Üzemfenntartás Vezető

Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 06.08.2020