Ugrás a tartalomra

Válsághelyzetben is növekedni képes, nemzetközi kivitelező partnerünk részére keresünk munkatársat

FELELŐS MŰSZAKI VEZETŐ

(16-1209)

pozícióba.

Feladatok:

  • Magas- és mélyépítési projektek épületvillamossági kivitelezésének ellenőrzése,
  • Hatósági és minőségi előírások betartatása,
  • Új gépek/berendezésének üzembehelyezése,
  • Tenderek és beszerzés támogatása műszaki oldalról.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett, többéves tapasztalat,
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság (FMV) és tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvhasználat.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés,
  • Céges autó teljes és korlátlan magánhasználatra,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1209”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

FELELŐS MŰSZAKI VEZETŐ (16-1209)

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása