Ugrás a tartalomra

Fejlesztőmérnök/Projektmérnök

Multinacionális partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

(Termékfejlesztés – MDR fókusz)

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Feladatok:

  • Felhasználó specifikus orvosi eszközök családjának fejlesztése, karbantartása (rizikómenedzsment, design verifikálás)
  • Termékfejlesztési projektek vezetése nemzetközi környezetben
  • Termék regisztrációhoz szükséges dokumentáció létrehozása, karbantartása
  • Medical Device Directive-ről (MDD) a Medical Device Regulation-ra (MDR)való átállással járó dokumentációs feladatok elvégzése
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a Németországban székelő anyaválla-lat társterületeivel
  • Szoros együttműködés a marketing és a termelési osztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki diploma
  • Projektmenedzsment gyakorlat
  • MDR dokumentációs gyakorlat előny
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • 1-2 éves gyártó/orvostechnikai környezetben szerzett szakmai (termékfejlesztési dokumentálás) tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó szervező képesség, nagy munkabírás, utazási hajlandóság
  • Számlaképes szakmai tanácsadók jelentkezését is szívesen vesszük

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Stabil, növekedési fázisban lévő multinacionális vállalati háttér
  • Dinamikus, támogató csapatban történő munkavégzés
  • Határozott idejű munkaszerződés (minimum 2 éves projektidőszak)
  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Gyöngyös
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása