Ugrás a tartalomra

FrontEnd fejlesztő

Legalább 3-5 éves tapasztalattal rendelkező FrontEnd fejlesztőt keresünk meglévő rendszereink továbbfejlesztéséhez, valamint új rendszerek fejlesztéséhez.

Feladatok:

  • Meglévő alkalmazások támogatása, továbbfejlesztése
  • Új rendszerek fejlesztése

Elvárások:

  • HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular használatában szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Komponens-orientált szemléletmód
  • Reszponzív felületek kialakítása, Bootstrap ismerete
  • UI/UX tapasztalatok
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka

Előny:

  • UI tesztelésben szerzett tapasztalatok
  • AG Grid táblakezelő komponens ismerete
  • Webes akadálymentesítésben szerzett tapasztalat
  • Konténerizált környezetben való munkavégzés
  • C#, .NET, SQL, Entity Framework tapasztalat
  • Többrétegű/nagy rendelkezésre állású/elosztott alkalmazások fejlesztése

Amit kínálunk:

  • Biztos hazai tulajdonosi háttér
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Támogató kollégák, jó hangulatú csapat, fejlődés lehetősége
  • Home office lehetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Változatos projektek

A jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Középiskola

Létrehozás dátuma: 19.01.2022

Állás megosztása