Ugrás a tartalomra

Éttermi munkatárs - Budapest, Budaörs, Dunakeszi

Feladat:

  • vendégek barátságos, és udvarias kiszolgálása
  • rendelések felvétele
  • kassza kezelése
  • hűtők újratöltése
  • rostlap és az olajsütő kezelése
  • hamburgerek építése, elkészítése
  • munkafelületek tisztán tartása
  • tiszta és higiénikus konyhai környezet fenntartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • ápolt, igényes megjelenés
  • érvényes tüdőszűrő

Munkaidő:

  • H-V 9 és 21 óra között
  • heti 5 munkanap
  • 8 vagy 12 órás műszak

Munkavégzés helye:

  • Budaörs
  • Dunakeszi
  • Budapest XIII.
  • Budapest XIV.

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni a kapcsolatoknál megadott elérhetőségeken lehet!

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.