Ugrás a tartalomra

Markets és Értékpapír Back Office Főosztály

Értékpapír Elszámolási Osztály

Értékpapír Back Office szakértő

munkakör betöltésére keresünk pályázókat

Feladatok:

  • értékpapír törzsadatok rögzítése az analitikus rendszerbe, az üzleti területek igényei alapján
  • számlavezetett ügyfelek magyar és külföldi értékpapír transzfer megbízásainak elszámolása,
  • részvénykönyvi aktualizálásokhoz TMF-ek elkészítése és elküldése
  • helyszámlákat érintő tőzsdei elszámolások ellenőrzése és rögzítése az analitikus rendszerbe – BÉT, XETRA
  • hely- tulajdon számlák egyeztetése, rekonsziliálás,
  • felügyeleti jelentések előkészítése – napi, havi

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • értékpapír elszámolási ismeretek,
  • angol középfokú nyelvtudás - írásban,
  • elszámolóházi rendszerek ismerete – KID,
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete,
  • Back office munkavégzésre alkalmasság,
  • precizitás, terhelhetőség, monotonitás tűrés,
  • problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs készség.

Előny:

  • angol középfokú nyelvvizsga,
  • hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • Clavis, SWIFT, Creation Online rendszerek ismerete

Kínálunk:

  • modern irodai környezet,
  • lendületes összetartó csapat,
  • próbaidő után vonzó cafetéria csomag,
  • Home Office lehetőség,
  • támogató vezetői hozzáállás

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása