Ugrás a tartalomra

Értékesítő (HR szolgáltatások területére) - Budapest, XIII. kerület

Légy Te is a csapatunk tagja!

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Értékesítő (HR szolgáltatások területére) - Budapest

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • (Vállalati) ügyfékkörünk bővítése, HR (kölcsönzés,-közvetítés, fejvadászat, outsourcing, egyéb kapcsolódó) szolgáltatásaink (beleértve a cégcsoport egyéb tagjainak szolgáltatását is, úgy, mint a diákmunka, a nyugdíjas és a kismama szövetkezeteink tevékenységének) értékesítése folyamatos, napi jelenléttel az üzleti életben
  • Sales tevékenységünk összefogása, értékesítési folyamataink fejlesztése, hatékonyságunk növelése
  • Cégünk képviselete, kapcsolatépítés szakkiállításokon, üzleti rendezvényeken, konferenciákon
  • Tárgyalások szervezése, önálló lebonyolítása
  • Árajánlatok, tenderanyagok elkészítése, referenciáink, szolgáltatásaink professzionális prezentálása, szerződések előkészítése
  • Az értékesítési tevékenység dokumentálása (CRM)
  • Együttműködés és folyamatos kommunikáció az üzletág-vezetőkkel, a megyei vezetőkkel az értékesítési stratégia kialakításában, és a végrehajtásában
  • Riportok, jelentések és kimutatások készítése

Elvárások:

  • Legalább érettségi
  • (Üzleti) angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Jártasság értékesítőként – többéves szakmai tapasztalat - kifejezetten a szóban forgó HR szolgáltatások értékesítésében
  • vagy
  • értékesítői attitűd mellett naprakész tudás, ismeret a munkaerő-foglalkoztatással kapcsolatos kérdésekben, a munkaerőpiac helyzetéről, élő kapcsolatrendszer a munkaerőpiac vállalati szereplőivel (HR -esekkel, felső szintű vezetőkkel)
  • Magabiztosság, önállóság, meggyőzőerő, rendszerszemlélet
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat nagyfokú mobilitással és rugalmassággal

Amit kínálunk:

  • Motiváló bérezés és juttatási csomag egyedi megállapodás szerint
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Lendületes vezetői csapat támogatása és teljesítményorientált munkatársak

A munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület (Budapest, Pest megye, Nyugat-Magyarország területén)

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérlek, küldd el szakmai önéletrajzodat! A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása