Ugrás a tartalomra

Értékesítő

Több, mint 10 éve Budaörsön működő szauna alapanyagok, hőkezelt Thermory (thermowood) fa teraszburkolatok, fa falburkolatokra specializálódott Fatelepünkre értékes értékesítő kollégát keresünk!

Budaörsi fatelepünk jól alkalmazkodott a járványhelyzet miatti korlátozásokhoz, így zavartalanul az ügyfeleink rendelkezésre állt! Ha szeretnél egy biztos, több, mint 10 éves éves múlttal rendelkező vállalkozásnál dolgozni és biztos munkahelyet, akkor jelentkezz most értékesítő kollégánknak!

Kiváló munkakörülmények, folyamatos fejlődési lehetőség, fiatalos csapat vár Budaörsön!

Főbb feladatok:

  • Forgalmazott termékek értékesítése
  • Telefonos rendelésfelvétel, ügyfélkezelés
  • Megrendelések rögzítése
  • Árajánlat készítés

Elvárások:

  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, felelősségteljes pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú szemlélet

Előny:

  • NaturaSoft számlázó és készletnyilvántartó ismerete
  • Fa alapanyag ismeret
  • Egyéb építőanyag ismeret
  • Szaunázási szokások ismerete
  • Építőipari kivitelezés ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmailag elismert, folyamatosan fejlődő cég
  • Igényes munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Hosszú távú, teljes munkaidős, stabil munkahely

Amennyiben úgy érzed meg tudsz felelni elvárásainknak és hosszútávra keresel munkát, akkor kérünk töltsd ki az alábbi mezőket és a FÉNYKÉPES önéletrajzod feltöltésével és a nettó bérigényed megjelölésével jelentkezz!

Fontos, hogy írd meg nekünk miért Téged válasszunk!

Értékesítő

Budaörs
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 18.05.2022

Állás megosztása