Ugrás a tartalomra

Értékesítési vezető

  • Kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, ártárgyalások lebonyolítása
  • Szerződések kidolgozása, egyeztetése a vevőkkel
  • Bejövő ajánlatkérések koordinálása
  • Rendszeres megbeszélések a kiemelt partnerekkel
  • Vevői specifikációk kezelése
  • Ajánlatadó technológusok támogatása
  • Területek közötti együttműködés segítése (értékesítés, beszerzés, termelés, minőségügy)
  • NPI tevékenységek teljes körű koordinálása
  • Termékek dokumentációk elkészítése/ elkészíttetése
  • Folyamatok, technológiák meghatározása
  • Hibák, és problémák elemzése, szükséges intézkedések meghozatala
  • Első minta gyártások kísérése
  • Költség, hatékonyság, minőségi mutatók figyelése
  • Projektek menedzselése
  • Bemintázási projektek követése
  • Sorozattermékek státuszainak monitorozása
  • Gyártásfejlesztő javaslatok kidolgozása
  • Projektek koordinálása, kontrollálása

Elvárások / Requirements

  • Gépész vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Auditok részvételében való tapasztalat
  • Egyedi gyártási ismeret

Előny:

  • Autóipari tapasztalat és autóipari szabványok ismerete

Amit nyújtunk / Benefits

  • Céges autó
  • Béren kívüli juttatások
  • Felelősségteljes munkakör
  • Önálló döntéshozatal

Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása