Ugrás a tartalomra

ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ - Székesfehérvár

Feladatok:

  • árajánlat készítés szállítólevél, számla kiállítása és koordinálása
  • beérkező számlák bevételezése, ellenőrzése
  • megrendelések kezelése, lebonyolítása
  • szerződések előkészítése
  • gyors, készséges vevőkiszolgálás, műszaki tanácsadás
  • szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
  • aktív kapcsolattartás telefonon és e-mailben a régió összes régi és új potenciális partnerével

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • MS Office programok biztos ismerete
  • magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
  • kezdeményező készség, dinamizmus és rugalmasság
  • siker- és eredményorientáltság
  • kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előny:

  • német és / vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • 29 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • hosszú távú munkalehetőséget
  • fiatalos, rugalmas, segítő Kollektívát
  • sokrétű, kihívásokkal teli munkakört, ahol lehetőség van teljesen új üzleti területek bevezetésére is
  • mobiltelefont
  • folyamatos képzési és szakmai előrelépés lehetőséget

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével!

Fejér
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása