Ugrás a tartalomra

Értékesítési munkatárs (Hunter sales)

Csatlakozz a városi mobilitás jövőjéhez értékesítőként! Ha szeretnél az egyik leggyorsabban növekvő technológiai vállalatnál dolgozni és fejlődni, és van tapasztalatod B2B hunter sales pozícióban, ez a lehetőség Neked szól. Jelentkezz még ma!

Feladatok:

  • Erős partnerkapcsolatok építése és fejlesztése
  • Kulcsfontosságú cégek felkutatása
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Növekedés és értékesítési célok elérése
  • Ügyfélkapcsolat menedzsment
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • B2B hunter sales területen szerzett tapasztalat
  • Határozott fellépés
  • Jó szervezőkészség és önállóság a munkavégzésben
  • B kategóriás gépjárművezetési engedély
  • Utazási hajlandóság Magyarországon

Előny:-

Amit ajánlunk:

  • Éves bónusz
  • Fejlődési lehetőség
  • Home office (minimum heti 2 nap)

Elvárások:
Amit nyújtunk:

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 12.06.2024

Állás megosztása