Ugrás a tartalomra

LOGISZTIKAI ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Értékesítési munkatársként a következő feladatokat kell ellátnod:

  • Új partnerek, piacok felderítése, akvirálása, a közúti (gyűjtő) szállítások volumenének növelése érdekében
  • Meglévő ügyfelekkel, partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Piaci információk begyűjtése az értékesítési területen
  • Éves egyéni targetek teljesítése
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Amit Megbízónk kér tőled:

  • Felsőfokú kereskedelmi vagy közgazdasági végzettség
  • Minimum 2 év értékesítési területen szerzett tapasztalat szállítmányozási területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány

Ami előnyt jelent számodra a kiválasztás során:

  • Német nyelvtudás

Amit Megbízónk kínál:

  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Teljesítményalapú bónusz
  • SZÉP kártya juttatás
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a hatékony munkavégzéshez

A munkavégzésről további részletek:

  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
  • Munkaidő: 8 óra, rugalmasan kezelve

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 31.01.2023

Állás megosztása