Ugrás a tartalomra

Értékesítési munkatárs

Stabil hátterű cégcsoportunk folyamatosan bővülő értékesítő csapataiba új kollégákat keresünk az alábbi munkakörbe: ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS. Ha magabiztosan érvelsz a nehéz helyzetekben is, akkor nálunk a helyed!

Feladatok / Tasks

  • A cégcsoport teljes termékportfóliójának értékesítése az MVM budapesti Otthon Pontján
  • Meglévő és leendő ügyfélkörünknek az alábbiak személyes és telefonos értékesítése:
  • Otthontöltő, biztosítások, napelem megoldások stb.
  • Kiállított termékeink bemutatása az ügyfélszolgálati irodába betérő ügyfeleknek
  • Részvétel aktuális lakossági marketing akciók lebonyolításában
  • Energetikai tanácsadás
  • Online rendszerekben történő adatrögzítés, adminisztráció

Amit nyújtunk / Offer

  • Nálunk fontos a munka-magánélet egyensúlya
  • Teljesítményértékelés alapján történő bónuszkifizetés negyedévente
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Széles körű, kiemelkedő juttatási csomag
  • Rendszeres szakmai tréningek (egyéni és csoportos)
  • Folyamatos vezetői visszajelzés, mentorálás
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények
  • Önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás
  • Bővített egészségbiztosítási csomag
  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatcsoportnál
  • Kedvezményes céges üdülési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, Vállalati sportkörök)
  • Élet-és balesetbiztosítás a dolgozóink részére
  • Áramdíj-kedvezmény

Elvárások:
  • Érettségi bizonyítvány és MNB függő vagy független biztosításközvetítői vizsga VAGY főiskolai / egyetemi végzettség
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és meggyőző képesség
  • Stressz- és konfliktuskezelő készség
  • Kitartó, megbízható személyiség
  • Műszaki affinitás
Amit nyújtunk:
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Adatrögzítő online rendszerek, SAP ISU ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása