Ugrás a tartalomra

Értékesítési menedzser

Az Aegon Magyarország Biztosító Zrt. értékesítési partnere keres

XIII.kerületi exkluzív irodájába

ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSERT

Feladatok:

  • A vezetőhöz tartozó pénzügyi tanácsadók irányítása, motiválása, mentorálása
  • Értekezletek és teljesítményértékelők tartása
  • A meglévő csapat továbbfejlesztése
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Új, innovatív értékesítési ötletek megvalósítása
  • Ügyfeleink elégedettségségének növelése
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Elvárásaink:

  • Biztosítási/Banki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Meggyőző kommunikációs készség és értékesítési szemlélet
  • Jó problémamegoldó készség
  • Döntéshozatal és felelősségvállalás
  • Siker- és eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Átlag feletti jövedelem
  • Értékesítési célok teljesítéséhez kötött bónuszok
  • Stabil, multinacionális vállalat
  • Önálló és felelősségteljes munkakör
  • Folyamatos szakmai  és vezetői képzések
  • Dinamikus, motivált csapat

 Lépj velünk! Küldd el fényképes Önéletrajzod!

Budapest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges

Létrehozás dátuma: 2020-02-27