Ugrás a tartalomra

SALES CONTROLLER

A leendő feladatai:

  • A területet érintő projektek előkészítése és háttértámogatása,
  • Értékesítési és ügyféladatok folyamatos rendszerezése és elemzése,
  • Az értékesítési területtel kapcsolatos riportok készítése, piackutatás,
  • Ügyféladatbázis karbantartásának felügyelete,
  • Háttértámogatás a vállalat ismertségének növelése érdekében,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a hatékonyabb ügyfélkiszolgálás érdekében.

Megbízónk elvárásai:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Minimum 2 éves tapasztalat értékesítési kontrollingban VAGY értékesítési folyamatok fejlesztésében,

  • Erős középfokú angol nyelvtudás ÉS alapfokú német nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel).

Amit Megbízónk ajánl:

  • Korrekt alapbér,
  • Egyéni és céges teljesítmény alapján járó bónuszok,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Bejárási támogatás,
  • Megbízható, stabil háttér.

Munkavégzés helye: Budapest, IV. Kerület

Munkavégzés ideje: Hétfőtől péntekig napi 8 óra

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kattintson a JELENTKEZÉS gombra és küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Pest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 01.02.2023

Állás megosztása