Ugrás a tartalomra

Értékesítési asszisztens

Multinacionális megbízó partnerünk jelentős piaci szereplő a nagy teljesítményű vegyészeti megoldások terén, ezáltal professzionális és újszerű megoldásokat nyújt különösen gyártók, ipari vállalatok és viszonteladók részére.Termékeit és szolgáltatásait 13 országban jelenlévő globális értékesítési hálózatán keresztül értékesíti. Csapatukba keresünk értékesítési asszisztens munkakörbe proaktív, lendületes munkatársat.

Feladatok / Tasks

  • Az üzletág ügyvitelének és logisztikájának teljes biztosítása és követése
  • A kereskedők munkájának adminisztrációs támogatása
  • Árajánlatok és szerződések előkészítése és kezelése
  • Kapcsolattartás vevőkkel: tájékoztatás, reklamációkezelés
  • Készletnyilvántartás naprakész vezetése
  • Excel táblázatok kezelése
  • Vállalatirányítási rendszer napi szintű használata
  • A sales adminisztrációs terület komplex ügyeinek kezelése

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség, szervezőkészség, rugalmasság
  • Problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem, önállóság
  • MS Office (Word, Excel) programok ismerete

Amit nyújtunk:
  • Felsőfokú végzettség
  • ADR ismerete
  • EKÁER ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Budaörs
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása