Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk az ENERGIAKERESKEDELMI SZEKTOR piacvezető szereplője.

  • Az értékesítési szervezet mindennapi munkáját támogatása
  • Mérlegköri feladatok elvégzése
  • Operatív működésének keretében a cég portfóliójához kapcsolódó fogyasztási helyek mérlegköri feladatainak intézése
  • Iparági szereplőkkel napi szintű kapcsolattartás e-mailen és telefonon
  • Riportok készítése
  • Adattisztítás, adatpontosítás, CRM rendszerek kezelése

Elvárások / Requirements

  • Windows és MS Office teljeskörű használata
  • jó kommunikációs készség
  • felsőfokú végzettség
  • leagább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • energetikai iparág ismeret előny, de nem elvárás
  • SAP ismeret előny, de nem elvárás

Amit nyújtunk / Benefits

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • hosszútávú munkalehetőség
  • családiás munkakörnyezet
  • rugalmas munkaidő

Randstad Hungária Kft. logó

Értékesítés támogató munkatárs

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 05.02.2021