Ugrás a tartalomra

Erősáramú művezető (Dorog)

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a szakasz szakmai irányítójának rendelkezései alapján biztosítja a területén üzemelő villamos berendezések biztonságos üzemelését és megfelelő dokumentáltságát
  • végzi az elvégzett munkákról kiállított munkautalványok, bizonylatok és a kiállított számlák ellenőrzését, az elszámolásokhoz szükséges adatok rendelkezésre állásának biztosítását
  • a munkavállalók munkavégzésével kapcsolatban előírt nyilvántartásokat (munkaidő, oktatások, stb.) vezeti, a szükséges adatközléseket biztosítja
  • a felügyelete alá tartozó szakaszon a berendezések, gépek, eszközök, járművek nyilvántartásainak vezetése, az előírt időszakos vizsgálatok megszervezése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • állami középiskolai végzettség – érettségi
  • középfokú vasúti szakképesítés
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi vizsga - erősáramú szakszolgálat

Amit ajánlunk

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)

Munkavégzés helye
Dorog
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Rácz Anett Réka +36 (30) 395 7087
2020. július 31.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Dorog
Komárom-Esztergom
Tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Létrehozás dátuma: 01.08.2020