Gyöngyösi multinacionális piacvezető, higiéniai termékeket előállító partnercégünk részére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:

Épületkarbantartó

Amit kínálunk:

  • 1 Műszakos munkarend Hétfőtől -Péntekig!
  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális piacvezető cég saját állományában
  • TISZTA munka környezet, modern technológia
  • Kiemelkedő belépési bérezés, ami rövid időn belül emelkedik
  • 13.HAVI MUNKABÉR
  • Havi túlóra kifizetés
  • Cafeteria: évi 240.000 Ft
  • Előrelépési lehetőség
  • Munkába járás támogatása 27 Ft/ km
  • Albérlet támogatás nettó 60.000 Ft /hó
  • Vállalati buszjárat szinte egész Heves megye területéről
  • Melegétkezés támogatás

Feladatok:

  • Épületvillamossági, gépészeti berendezések napi kezelése, ellenőrzése, üzemben tartása és eseti javítása
  • Gyártócsarnokok, irodák műszaki napi üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Karbantartások ütemezése
  • Karbantartások számítógépen való alapszintű dokumentálása

Elvárások:

  • Épületvillamossági, gépészeti berendezések ismerete
  • Épületkarbantartói gyakorlat
  • Alapfokú számitógépes ismerete (Word, Excel),

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség és/vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Jelentkezéseket a +36301954487 telefonszámon, vagy elektronikusan várjuk! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!!!!

Gyöngyös
Heves
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 15.11.2020

Állás megosztása