Ugrás a tartalomra

Épületgépész vállalkozási mérnök

Az Ön új cége:

Épületgépész vállalkozási mérnök kollégát keresünk több évtizedes piaci múlttal rendelkező, ipari zöldmezős beruházásokkal foglalkozó budapesti partnerünkhöz. A vállalathoz nagyvolumenű erőművi és energetikai projektek tartoznak.

Az Ön új pozíciója:

Az Épületgépész vállalkozási mérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

- Épületgépészeti kivitelezés árajánlatainak összeállítása
- Költségvetések és költségvetési kiírások elkészítése
- Tervdokumentációk feldolgozása
- Beszállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, ártükör készítése
- Kapcsolattartás az érintettekkel

Mire van szüksége a sikerhez?

- Felsőfokú szakirányú képzettség
- 3-5 ajánlatadásban szerzett szakmai tapasztalat
- Angol nyelvtudás előny, de nem elvárás

Mire számíthat partnerünktől?

- Hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, céges autó, projektbónusz)
- Változatos munkahelyi környezet, családias hangulat
- Nagyvolumenű projekteken való részvétel

Mit kell tennie most?

 Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 01.12.2022

Állás megosztása