Ugrás a tartalomra

Épületgépész tervezői koordinátor

Az Ön új cége:

Épületgépész tervezési koordinátor pozíció nyitott nemzetközi háttérrel rendelkező, budapesti székhelyű generálkivitelező partnerünknél. A cég referencái között nagyvolumenű ipari csarnokok és logisztikai központok találhatóak meg.

Az Ön új pozíciója:

A Épületgépész tervezési koordinátor a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

- Külső gépész tervezők irányítása
- Gépészeti tervezésben való aktív részvétel
- Tervezői kooperációk megtartása
- Előírt szabványok betartatása

Mire van szüksége a sikerhez?

- Felsőfokú gépészmérnök végzettség
- Épületgépészeti rendszerek tervezésében szerzett 3 éves tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől?

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, szakmai továbbképzések, jogosultságok és bejárás támogatása)
- Nagyvolumenű ipari projektek tervezésében való részvétel

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása