Ugrás a tartalomra

Épületgépész tervező mérnök

Az Ön Új cége

Épületgépész mérnök
pozíció nyitott generál tervezéssel és mérnöki szolgáltatásokkal foglalkozó partneremnél. A cég BIM technológia területén piacvezető szerepet tölt be.

Az Ön új pozíciója:

Az Épületgépész mérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Épületgépész rendszerek önálló 3D-s tervezése
  • Társszakágakkal való együttműködés
  • Tervdokumentáció összeállítása
  • Kapcsolattartás a tervezés többi résztvevőjével

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Épületgépész mérnök végzettség
  • Tervezési tapasztalat (minimum 3 év)
  • Felhasználó szintű Revit program ismeret
  • Angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől?

  • Nagyszabású külföldi és hazai projekteken való részvétel
  • Szakmai képzések
  • Home office és rugalmas munkaidőbeosztás
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, bónusz)

 Mit kell tennie most?

 Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása