Ugrás a tartalomra

Épületgépész tervező

Az Ön új cége:

Épületgépész tervező kollégát keresünk budapesti székhelyű épületgépész tervezéssel foglalkozó partnerünkhöz. A cég referenciái között nagyvolumenű irodaházak, luxus lakóparkok és ipari ingatlanok egyaránt megtalálhatóak.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületgépész tervezőre:

- Épületgépész rendszerek önálló 2D/3D-s tervezése
- Kapcsolattartás a társszakágakkal
- Szerkesztők munkájának a támogatása
- Anyagkiírások készítése

Mire van szüksége a sikerhez?

- Felsőfokú szakirányú végzettség (épületgépész)
- Min. 1 éves tervezésben szerzett tapasztalat
- Alapfokú angol/német nyelvtudás
- Előny, ha korábban már szereztél tapasztalatot Revit használatban

Mire számíthat partnerünktől?

- Kiváló munkahelyi környezet, nagyméretű projekteken való részvétel
- Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, SZÉP kártya, BKK bérlet)
- Távmunka és egyedi Home Office konstrukció lehetősége

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása