Ugrás a tartalomra

Épületgépész tervező

Az Ön új cége

Épületgépész tervező mérnök pozíció nyitott épületgépész tervezéssel, valamint BIM modellezéssel és menedzseléssel foglalkozó partnerünknél. A cég amellett, hogy nagyszabású itthoni projekteken vesz részt sok külföldi gigaprojektet is referenciái között tudhat már.

Az Ön új pozíciója:

Az Épületgépész tervező mérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Épületgépész rendszerek önálló 3D-s tervezése
  • Tervdokumentáció összeállítása
  • Társszakágakkal való együttműködés

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Épületgépész mérnök végzettség
  • Releváns tapasztalat 3D-s épületgépész tervezésben
  • Angol vagy német

Mire számíthat partnerünktől?

  • Szakmai képzések
  • Összetartó munkaközösség
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, bónusz)

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 03.08.2022

Állás megosztása