Ugrás a tartalomra

Épületgépész projektvezető

Az Ön új cége

Gépészmérnök projektmenedzser kollégát keresünk budapesti partnerünkhöz. A cég 20 éve jött létre, tevékenysége 7 országra terjed ki a következő területeken: ingatlanfejlesztés, kezelés és üzemeltetés.

Az Ön új pozíciója

  • projekt előkészítése
  • kiviteli tervek és árazatlan költségvetés kiírás ellenőrzése és jóváhagyása
  • projekt kivitelezési munkáinak folyamatos ellenőrzése, munkavégzés feltételeinek biztosítása (munkavégzési engedély, bérleményi bejutások egyeztetése, tűzjelző rendszer inaktiválás stb
  • műszaki átadás-átvétel
  • teljesítés igazolás kiadása
  • bérlői épületgépészeti tervek átnézése, jóváhagyása – tervezői egyeztetések
  • épületgépészeti üzemvitelt érintő problémák megoldásában való közreműködés, helyszíni egyeztetés, alvállalkozó bevonásával
  • központi gépészeti rendszerek működésének időszakos felülvizsgálata kisebb Üzemeltetési projektek megvalósításában való közreműködés, műszaki támogatás biztosítása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Minimum 5 éves projektkoordinátori tapasztalat.
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jártasság épületgépészeti rendszerek kivitelezésben.
  • Jogszabályi ismeretek.

Mire számíthat partnerünktől?

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási

Mit kell tennie most?

 Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása