Ugrás a tartalomra

Épületgépész projektvezető

Az Ön új cége:

Épületgépész projektvezető kollégát keresünk nemzetközi hátterű generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünk részére Kelet-Magyarországi régióban. A több évtizedes múlttal rendelkező cég a generálkivitelezés mellett, magas- és mélyépítéssel foglalkozik.

Az Ön új pozíciója:

- Alvállalkozókkal történő közös munka támogatása; ellenőrzése
- Kivitelezési munkák szervezése, levezénylése
- Hatósági hozzájárulások beszerzése
- Határidők követése és betartatása

Mire van szüksége a sikerhez?

- Gépészmérnök végzettség
- Épületgépész kivitelezésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Aktív vagy kiváltható FMV jogosultság

Mire számíthat partnerünktől?

- Versenyképes juttatási csomag (100%-ig bejelentett alapbér, céges telefon, laptop, autó, Cafetéria, képzések támogatása)
- Nagyvolumenű projekteken való részvételi lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 01.12.2022

Állás megosztása