Ugrás a tartalomra

Építőmérnök / Projekt előkészítő mérnök

Projekt előkészítő technikus

Egy olyan Tolna megyei céghez keresünk jelöltet, amely családi vállalkozásból nőtte ki magát a régió egyik legnagyobb gépészeti vállalkozásává.

Az gépészet mellett a magasés, mély- és közműés, valamint technológiai szerelés terén is kiemelkedő szakmai színvonalat képviselnek.

Milyen feladatokra keresnek most kollégát?

  • a folyamatban lévő mély-, és közműési projektet támogatása és nyomon követése (anyagszámítások, árajánlatok készítése, alapanyagok megrendelése, beszerzése)

  • új projektek ütemtervének előkészítése

  • összefoglalók és költségelszámolások készítése

  • helyszíni felmérések

  • vállalkozói szerződések előkészítése

  • kapcsolattartás a már szerződött partnerekkel

Mit fogunk nézni a jelentkezésnél?

  • leginkább azt, hogy van-e már tapasztalatod (min. 2 év) mély-, és közműési projektek koordinálásában

  • B kategóriás jogosítvány

  • végzettség terén legalább technikum

  • képes vagy-e hatékonyan együttműködni másokkal

Mit kínálnak Neked?

  • akár lakhatási támogatást, ha messzebbről jelentkeznél

  • útiköltség térítést

  • céges autót, laptopot, mobilt

  • egy modern irodát, jó hangulatú kollégákkal

  • izgalmas feladatokat és a legjobb helyet a tanulásra, fejlődésre

  • szakmai tréningeket

  • határozatlan idejű munkaszerződést

  • éves bónuszt, mozgóbért

Jelentkezni önéletrajzzal tudsz az 12244@dologido.hrszoftver.hu e-mail címen, ami után Noémi fog visszajelezni a részletekkel és a kiválasztási folyamat fejleményeivel kapcsolatban.

Tamási, 7090 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 17.01.2022

Állás megosztása