Ugrás a tartalomra

Építőipari vizsgálat előkészítő

Az ÉMI Nonprofit Kft. Magyarország legnagyobb komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, illetve szakértő és innovációs intézménye, több európai és nemzetközi szervezet tagja.

Vizsgálattal, ellenőrzéssel és tanúsítással közreműködik az építési termékek teljesítmény igazolásában. Szakértői és tanácsadói tevékenységével támogatja az építési szakterület résztvevőit. Vizsgálatokkal, kísérletek elvégzésével és tanulmányok készítésével segíti az építőipari vállalkozásokat az építőipari termék- vagy technológia fejlesztésében, közreműködik szakmai szabályozások és hatósági intézkedések előkészítésében.

Tűzvédelmi Vizsgáló Laboratórium

építőipari vizsgálat előkészítő

munkatársat keres

Amiben számítunk leendő munkatársunk tudására, szakmai hozzáértésére:

  • építőipari laboratóriumi és helyszíni vizsgálatok előkészítése, kivitelezése, befejező munkálatok ellátása;
  • Vizsgálati eredmények pontos rögzítése;
  • Vizsgáló és mérőberendezések szakszerű használata.

Amire mindenképpen szükség van a feladatok elvégzéséhez:

  • Műszaki vagy építőipari szakmunkás bizonyítvány;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Műszaki kreativitás.

Előnyt jelent:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook);
  • Építőipari és/vagy ipari olaj- és gáztüzelő-berendezés kezelő szakirányú végzettség, vagy tapasztalat;
  • Építő- és anyagmozgató gép kezelője – emelőgépkezelő és vagy targoncavezető végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Változatos feladatok;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Sportolási lehetőség;
  • Üdülési lehetőség.

Munkavégzés helye: Szentendre

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „építőipari vizsgálat előkészítő” jeligével juttassa el részletes szakmai önéletrajzát.

Bővebb információért, kérjük, látogasson el honlapunkra: www.emi.hu

A pályázó a pályázat benyújtásával kifejezett hozzájárulását adja az adatkezeléshez azon adatokra vonatkozóan, amelyeket a pályázatában feltüntetett. Az ÉMI Nonprofit Kft., mint adatkezelő az álláspályázatokat az „ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ (álláspályázatokkal kapcsolatos adatkezelés)” című dokumentumban meghatározott módon kezeli, mely tájékoztató az adatkezelő a honlapján teszi közzé a www.emi.hu oldalon, az Adatvédelem menüpont alatt. Az Adatkezelő fenntartja a jogot, hogy ezt a tájékoztatót egyoldalúan, a jövőre nézve módosítsa. A módosításokról az Érintetteket az Adatkezelő honlapján keresztül tájékoztatja.

Szentendre, 2000 Magyarország
Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 07.10.2020