Ugrás a tartalomra

épületgépész szakértő

Új munkatársunk feladatai lesznek
A MÁV Zrt. tulajdonában és kezelésében lévő ingatlanokat érintően
- fejlesztési tevékenység ellátása a tervezési programtól a megvalósulásig,
- részvétel beruházások előkészítésében, megalapozó szakmai anyagok elkészítésében,
- műszaki dokumentációk, tervek ellenőrzése és jóváhagyása,
- tartós, fenntartható épületenergetikai megoldások keresése,
- szükséges stratégiák, szabályozások kidolgozása.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
-szakirányú felsőfokú végzettség (épületgépész mérnök),
- aktív tervezői jogosultság,
- legalább 3-5 év tapasztalat,
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office – World, Excel),
- munkavégzés helyével kapcsolatban rugalmasság, utazási hajlandóság,
- terhelhetőség, megbízhatóság.

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- határozottság,
- szervezőkészség,
- jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
- kezdeményező készség,
- együttműködő képesség,
- önállóság,
- terhelhetőség.

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2022-02-04

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása