Ugrás a tartalomra

Építész tervező

A Tendler Baut profi kivitelező csapata több éves szakmai tapasztalattal rendelkezik, hogy prémium minőségű, rendkívül gyors határidővel és az előirányzott költségkeretből valósítsa meg ügyfelei építési terveit.

Célunk a teljes körű ügyintézés – az építészeti tervrajzoktól a belsőépítészeten át, a teljes generálkivitelezésig.

Feladatok:

  • építész tervek szakszerű elkészítése, az elvárt tervtípusnak (koncepció terv, építési engedélyezési terv, tender terv, kiviteli terv, stb.)
  • létesítmények, épületek felmérése, felmérési tervek készítése
  • tervezési alapadatok beszerzése, pontosítása
  • szakági tervezők koordinálása
  • szükség esetén a szakterületének megfelelő tervezői művezetési feladatok ellátása
  • tervdokumentációk összeállítása magas színvonalon, határidők betartásával
  • kapcsolattartás a projektekben résztvevő partnerekkel

Elvárások:

  • felsőfokú MSc végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • mérnöki szerkesztő programok felhasználói szintű ismerete (Archicad, Autocad, TERC)
  • Adobe termékek (Photoshop, illustrator, Indesign) ismerete

Előnyök:

  • projekt vezetésben szerzett tapasztalat
  • kamarai jogosultságok megléte
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • többéves szakmai tapasztalat
  • 3D-s modellezés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • könnyen megközelíthető, igényes, III. kerületi iroda
  • önálló projektek, fejlődési lehetőség
  • emberközeli, kis létszámú, lelkes és összetartó csapat

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Egyetemi végzettség

Létrehozás dátuma: 10.05.2021

Állás megosztása