Ugrás a tartalomra

ÉPÍTÉSZ SZAKTANÁCSADÓ

Feladatok:

  • Kapcsolattartás tervezőkkel, beruházókkal, kivitelezőkkel,
  • Innovatív építészeti falpanel rendszer terjesztése, új projektek keresése,
  • Az új termékben ébredő lehetőségek fejlesztése,
  • A látszóbeton kialakítások kreatív összehangolása, homlokzatok megálmodása,
  • A projektek műszaki előkészítése, árajánlatok kidolgozása,
  • Műszaki egyeztetések lebonyolítása,
  • Tervezőkkel és gyáregységekkel kapcsolattartás,
  • Megvalósult műszaki tartalom követése, utókalkulációk készítése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai építő, - vagy építészmérnöki végzettség Bsc,
  • Legalább 2-3 év szakmai gyakorlat építőiparban az alábbi területek valamelyikén: építész tervező vagy belső építész vagy értékesítő,
  • Alapszintű nyelvtudás angol és / vagy német.

Előnyök:

  • MSc építész-, építőmérnöki végzettség,
  • FMV jogosultság,
  • AUTOCAD/ARCHICAD ismeret,
  • Látszóbeton termékek iránti érdeklődés,
  • Látszóbeton matricák, felületképzés ismerete, kreatív használata,
  • Betontechnológiai ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • Innovatív, egyedi projektekben való részvétel,
  • Kihívásokkal teli, változatos munka,
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, modern munkafeltételek,
  • A pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem,
  • Céges autó, vállalati laptop, telefon,
  • Csapatban való együttműködés,
  • Fix munkaidő.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület és országos

Munkaidő:

  • Irodai munkarend: hétfőtől - csütörtökig 7.00 - 16.00 óráig, pénteken 7.00 - 13.30 óráig
  • Később rugalmas munkaidő

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása