Ugrás a tartalomra

Építésvezető - Társasház

A következő feladatokban számítanak a leendő építésvezetőre:

  • Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítési igazolások jóváhagyása
  • Építési napló vezetése, műszaki és mennyiségi felmérések készítése
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása.
  • Munkafolyamok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építő- vagy építészmérnök)
  • Kivitelezési munkában való jártasság
  • Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől:

  • Kihívást jelentő projektek
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 03.05.2021

Állás megosztása