Ugrás a tartalomra

Építésvezető angol nyelvtudással (épületgépészeti területen)

Feladatok:

  • Épületgépészeti kivitelezés irányítása, saját szerelő csapatok és alvállalkozók munkájának napi szintű koordinálása az építési helyszínen
  • Kapcsolattartás a projektvezetővel, alvállalkozókkal, megbízóval, logisztikával
  • A kivitelezés folyamatosságának, minőségének, a határidők betartásának ellenőrzése
  • A beüzemelések szervezése, részvétel a műszaki átadásokon
  • Helyszíni kooperációkon való részvétel
  • Anyagellátás koordinálása
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Döntően budapesti helyszínen, de szükség esetén vidéki kiküldetéssel is járó munkavégzés

Elvárások:

  • Szakirányú technikusi végzettség vagy ilyen munkakörben szerezett többéves tapasztalat
  • Angol magabiztos középfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű gépészeti és műszaki felkészültség, jó műszaki érzék, anyagismeret
  • Kiviteli tervek olvasása, értelmezése
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Felelősségtudat, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Egy olyan munkakörnyezetet ahol az ország legnagyobb projektjein dolgozhatsz, munkáddal értéket teremthetsz
  • Egy közel 100 fős fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol szakmai előrelépésre is számíthatsz
  • Versenyképes fizetést, céges autót, mobiltelefont, laptopot
  • Stabil vállalati hátteret, hosszú távú, megbízható munkalehetőséget

Magyar nyelvű önéletraját a Jelentkezem gombra kattintva kérjük elküldeni.

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 02.01.2021