Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy olyan multinacionális cég amely a világ egyik meghatározó piaci szereplője az alábbaik területén: atomerőművek építése és működtetése, nukleáris fűtűanyagok és egyéb radioaktív anyagok kereskedelme és exportja.

Jelenleg hazánkban az egyik legnagyobb kivitelezési projekt fővállalkozójaként van jelen. Hozzájuk keresünk Licensing Expert kollégát villamos vagy építési szakágra.

Az engedélyeztetési szakértő fő fókuszában az engedélyek beszerzése, jóváhagyása, ütemezése illetve ellenőrzése áll.

Fő feladatok:

  • Rendszerek és szerkezetek gyártására, beszerzésére valamint üzembe helyezésére vonatkozó engedélyek megszerzése
  • Műszaki megbízások kidolgozása, jóváhagyása és továbbítás
  • Engedélyezési dokumentáció kidolgozása (jóváhagyás, minőségellenőrzés, átadás)
  • Az atomerőmű építésével kapcsolatos engedélyezési dokumentáció tartalmi vizsgálata
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, főtervezővel, kivitelezőkkel és az alvállalkozókkal

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt:

  • Rendelkezik releváns felsőfokú végzettséggel
  • Kiválóan tud magyarul és angolul - orosz nyelv előnyt jelent
  • Nagy létesítmények építésében és engedélyezésében szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Jó kommunikációs készsége segítségével könnyen tud más csapatokkal kapcsolatot teremteni és közösen dolgozni a projekteken
  • Előny: magyar mérnöki kamarai vagy OAH tagság

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes fizetés és éves bónusz
  • Lakhatási támogatás
  • Multinacionális környezet
  • Magyarország egyik legmeghatározóbb projectjében való részvételi lehetőség

Randstad Hungária Kft. logó

Engedélyeztetési szakértő (villamossági vagy építési szakág)

Paks
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 25.12.2021

Állás megosztása