Ugrás a tartalomra

ENERGETIKAI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Energia beszerzése, szolgáltatókkal kapcsolattartás (víz, villany, gáz),
  • Üzemeltetéshez szükséges dokumentumok beszerzése, nyomon követése, frissítése, engedélyek beszerzése,
  • Részvétel a potenciális projektlehetőségek beazonosításában, azok műszaki / energetikai véleményezése, előkészítése, pályázatok készítése,
  • Folyamatban lévő projektek műszaki projektmenedzsment feladatainak ellátása, kivitelezés szakmai felügyelete,
  • A futó projektekhez kapcsolódó adatok, információk begyűjtése, feldolgozása,
  • Energetikai rendszerek felmérése, dokumentálása,
  • Ipari technológia folyamatok és berendezések energetikai elemzése, szükség esetén energetikai tárgyú tanulmányok készítése,
  • Szakmai anyagok feldolgozása, prezentációk készítése,
  • Saját szakmai javaslatok kidolgozása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség - BSc és/vagy MSc szakon szerzett energetikai mérnöki, gépészmérnöki, villamosmérnöki végzettség,
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook, stb.),
  • Erős problémamegoldó képességgel és csapatmunkában való aktív részvételi képességgel rendelkezik,
  • Figyelemmel kíséri a legújabb szakmai trendeket és szakmai folyóiratokat,
  • Üzleti szemlélete van,
  • Motivált, lelkes és agilis,
  • Jó stressz tűrő képességgel rendelkezik,
  • Képes pontos, gyors és önálló munkavégzésre.

Előnyök:

  • 1-2 év tapasztalat energetikai mérnökként.

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés,
  • Cafeteria (SZÉP kártya),
  • Bejárási támogatás (benzin, tömegközlekedés),
  • Lehetőség a folyamatos tanulásra és szakmai fejlődésre,
  • Felelősségteljes munkakör,
  • Dinamikus csapat,
  • Stabil nagyvállalati háttér,

Munkarend: Hétfőtől péntekig 8 órában - a Vezetőséggel való megbeszélés szerint rugalmasan alakítható. Home Office lehetősége biztosított!

Munkavégzés helye: Vác.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 19.10.2021

Állás megosztása