Ugrás a tartalomra

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (ÉPÍTŐIPARI SZEGMENS)

Feladatok:

  • Műszaki dokumentáció áttanulmányozása, kiértékelése, árazása
  • Alvállalkozóktól, beszállítóktól árajánlat kérés, versenyeztetés, kiválasztása
  • Nyertes alvállalkozókkal, beszállítókkal szerződéskötés
  • Egyeztetés hatóságokkal, tervezőkkel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Építőipari területen szerzett tapasztalat (építésvezető, művezető pozíciókban  - de szívesen kerülne át irodai környezetbe) VAGY
  • Min. 1-3 év tapasztalat építőipari előkészítésben
  • Felhasználói szintű Ms Office ismeretek (Excel, Word)
  • TERC költségvetési program
  • B-kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Műszaki ütemterv összeállításában szerzett tapasztalat

Amit nyújtanak:

  • Piacképes bércsomag (alapbér + negyedéves bónusz + utazástámogatás)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 6. kerület

Amennyiben szakmai tapasztalatai alapján úgy érzi megfelel a támasztott elvárásoknak, várjuk jelentkezését önéletrajza benyújtásával együtt honlapunkon keresztül!

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása