Ugrás a tartalomra

Élelmiszerbolti eladó

A magyar tulajdonú sütőipari részvénytársaság a pékáru piac elismert szereplője, amely folyamatos fejlesztéseivel egyre növeli piaci részesedését.

Feladatok:

Két műszakos munkarendben

  • vevők szakszerű kiszolgálása
  • áru fogadása, elrendezése
  • a bolt rendjének, higiéniájának fenntartása

Amit kínálunk

  • Forgalomarányos jutalék
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Eladói munkakörben szerzett gyakorlat
  • Igényes, a higiéniára kiemelten érzékeny munkavégzés
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • Élelmiszerbolti eladói végzettség

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! További információt a 0670/452-0802 és a 0670/452-9059 számokon vagy a nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen  is kaphat. Visszahívjuk!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Nagykanizsa
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása