Ugrás a tartalomra

Elektrotechnikai karbantartó

Ezek lesznek a feladataid:

  • Autóipari gyártó berendezések operatív karbantartásában való részvétel, főleg S7 300/400-as PLC programozói feladatok ellátásával
  • Megelőző és javító karbantartási tevékenységek ellátása
  • A karbantartáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Fejlesztésekben, átépítésekben való részvétel

Elvárások / Requirements
Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Minimum középfokú szakirányú (villanyszerelő, elektrotechnikus, műszerész, automatizálási technikus) végzettséggel
  • Gyártó berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
  • Folyamatos, 12 órás munkarend vállalása (3 nap délelőtt + 2 nap pihenő + 3 nap délután + 4 nap pihenő)
  • Szakmai fejlődés iránti igény

Előnyt jelent:

  • PLC programozási ismeretek
  • Német nyelvtudás
  • SAP rendszer használatában szerzett jártasság

Amit nyújtunk / Benefits
Amit a partnerem ajánlani tud a számodra:

  • Az alapbéren túl + br. 500.000 Ft/év cafetériacsomagot + az átlagnál magasabb műszakpótlékokat
  • Lakhatási támogatást vagy útiköltségtérítést
  • Folyamatos szakmai képzéseket, amelyek egy része kötelező, egy része pedig egy személyre szabott képzési és fejlesztési terv

Kecskemét
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása