Ugrás a tartalomra

Elektronikai összeszerelő (Budapest)

Budapesti audiovizuális eszközök gyártásával foglalkozó partnerünk részére Elektronikai összeszerelőket keresünk hosszútávon versenyképes fizetéssel!

Feladatok

  • a cég által fejlesztett videotechnikai berendezések összeszerelése
  • furatszerelt alkatrészek forrasztása
  • az összeszerelt termékek felprogramozása és funkcionális tesztelése
  • a gyártásokhoz tartozó adminisztráció elvégzése

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Budapest, VII.kerület
  • Műszakrend: 2 műszakos munkarend
  • Szállást nem tudunk biztosítani
Elvárások:
  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeretek
  • minimum furatszerelt alkatrészek terén szerzett forrasztási tapasztalat
  • precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:
  • versenyképes, bejelentett jövedelmet és többféle egyéb juttatást már a próbaidő alatt is (cafeteria, bónusz)
  • határozatlan idejű munkaszerződést
  • nem gyártósor, hanem irodaházi környezet
  • jól felszerelt, modern munkaállomás
  • belvárosi, jól megközelíthető munkahelyet
  • ajánlói bónusz próbaidő után nettó 100 000 Ft
  • magas színvonalú csapatépítő tréningeket és egyéb közösségépítő programokat

Előnyök:

középfokú műszaki végzettség, vagy hasonló szakmai tapasztalat

Budapest
Teljes munkaidő
Általános iskola

Frissítés dátuma: 05.07.2022

Állás megosztása