Ugrás a tartalomra

Elektromos Szerviztechnikus

Partnerünk számára az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Munkavégzés helye: Budapest, 4. kerültet

Főbb feladatok:

  • Automata gyártógépek és berendezések műszaki állapotának fenntartása

  • Alkatrészbeszerzés kezdeményezése, ügyintézése

  • Tevékenységének dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Végzettség szerint Elektroműszerész vagy Technikus

  • Erős, elsősorban analóg áramkör-technikai ismeretek

  • Elektronikus áramkörök hibakeresésében és javításában szerzett gyakorlat (nem villanyszerelői)

  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)

  • 3 műszakban való munkavégzés

  • Önálló, precíz munkavégzés, logikus gondolkodás

  • Rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség

  • Angol vagy német nyelvű műszaki dokumentáció önálló használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Ipari elektronika, automatika ismerete

  • ISO9001/IATF 16949 minőségirányítási ismeretek

  • Nagyvállalatnál szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Munkaruha

  • Havi bónusz

  • 13. , 14. havi fizetés

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 09.08.2022

Állás megosztása